KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14808470
nr 1480 8470
Osvald Eslon
(1895-1961)
Osvald Eslon (1895-1961), Venedig. Signerad. Akvarell, bildmått: 25x34 cm, yttermått inklusive ram: 43x53 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 20:43:15
100 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr